Sprawdzone pomysły na Walentynki

Walentynki zadomowiły się już w naszym kalendarzu na dobre i każdego roku w okolicach 14 lutego witryny sklepów zapełniają się serduszkami i nie dają nam zapomnieć, że zbliża się święto zakochanych. Sposobów na spędzenie tego dnia jest bardzo dużo. Oto nasze sprawdzone pomysły na Walentynki.

Prezenty z sercem

Serduszka z piernika, plastiku, serduszkowe balony, misie z serduszkami, bombonierki w kształcie serca to tylko część pomysłów na prezent z sercem. Ich wybór oczywiście nie jest niczym niewłaściwym, ale może zostać potraktowany jako pójście na łatwiznę. To właśnie dlatego zamiast tych sztampowych prezentów, polecamy jednak nie tylko prezenty z sercem, ale przede wszystkim prezenty od serca.

Pisząc o prezentach od serca mamy na myśli takie podarunki, w której darczyńca włożył swoją inwencję i czas oraz zaktywizował swoją kreatywność, by stworzyć coś specjalnie z myślą o ukochanej osobie. To może być wykwintna kolacja, odświętne ciasto, skarpetki zrobione na drutach, namalowany obrazek czy wiersz własnego autorstwa. Ważne jest, żeby było to coś wyjątkowego, coś, czego nie robimy na co dzień. Chodzi o to, by ukochana osoba była zaskoczona takim prezentem. Im więcej serca włożymy w jego wykonanie, tym większy efekt WOW! uda nam się osiągnąć.

Wspólny czas

Mówi się, że w dzisiejszych czasach jednym z najbardziej deficytowych produktów jest czas. Nieustannie skarżymy się na jego brak i stale pędzimy przez życie chcąc zrealizować wszystkie swoje zamierzenia. Tymczasem dla pary zakochanych ten wspólny czas jest szczególnie cenny i warto jego wagę podkreślić również w Walentynki. Planując ten dzień dobrze byłoby znaleźć więcej czasu niż normalnie na bycie tylko ze sobą.

Możecie skorzystać ze sprawdzonych miejsc takich jak kino, teatr czy restauracja, ale możecie również spędzić ten czas w inny sposób. Fajnym pomysłem na Walentynki jest escape room czyli spędzenie czasu na wspólnym rozwiązywaniu zagadek. Może uda Wam się znaleźć scenariusz specjalnie przygotowany dla zakochanych? Takie doświadczenia bardzo łączą i pozwalają poznać drugą osobę również od innej strony.

Romantyczny wieczór

Walentynki są dla wielu osób okazją do wyjścia z domu i wspólnego spędzenia czasu poza nim. Nie jest to jednak jedyny słuszny sposób spędzania Walentynek, bo doskonale sprawdzi się również romantyczny wieczór w domowym zaciszu. Jeśli potrzebujecie wyciszenia i nie macie ochoty na spędzanie tego dnia w towarzystwie innych osób, to stwórzcie sobie romantyczny wieczór w domu.

Możecie zdecydować się na wieczór przy świecach z winem w ręku, romantyczną komedię, smakowitą kolację oraz wspólną kąpiel, która będzie preludium do nocy pełnej miłosnych uniesień. To oczywiście tylko jeden ze scenariuszy, bo romantyczną komedię możecie zastąpić kinem akcji czy filmem erotycznym, a smakowitą kolację ucztą z czekoladowych łakoci. Wybierzcie to, co odpowiada Wam najbardziej i spędźcie ten wieczór w taki sposób, by był on przyjemny dla Was obojga. Przestrzeganie tej zasady jest gwarancją udanego wieczoru Walentynkowego.