Krem na odparzenia pieluszkowe i do pielęgnacji w jednym?

Czy istnieje krem na odparzenia wielozadaniowy, który przyda się każdej młodej mamie? Czy w ogóle warto stosować kosmetyki przeznaczone zarówno do kojenia podrażnień występujących na delikatnej skórze dziecka, jak i na piersiach matki?

Wyprawka dla mamy i noworodka składa się z wielu niezbędnych rzeczy. Jednak nie wszyscy rodzice wiedzą, że listę zakupów można znacznie skrócić, wybierając produkty wielozadaniowe, a w ogólnym rozrachunku również zdecydowanie tańsze. Doskonałym przykładem jest krem na podrażnienia marki Alantan, który można kupić w taniej i wygodnej aptece internetowej e-zikoapteka.pl.

Krem Alantan Plus to kosmetyk niezbędny dla mamy i noworodka. Posiada działanie kojące podrażnienia, które z różnych względów mogą pojawić się na delikatnej skórze niemowlęcia. Doskonale sprawdza się zarówno jako kosmetyk zapobiegający wystąpieniu pieluszkowego zapalenia skóry, jak i preparat, który go wyleczy. Krem nadaje się także do pielęgnacji wrażliwych piersi kobiety karmiącej. Koi podrażnienia sutków oraz regeneruje pękające brodawki.

Krem Alantan Plus doskonale sprawdza się podczas podróży i na spacerach, gdy rodzice chcą ograniczyć ilość rzeczy zabieranych ze sobą. Posiada optymalną pojemność i wygodną w użyciu tubkę. To sprawia, że jest jednym z najchętniej wybieranych kosmetyków do pielęgnacji pupy niemowlaka i piersi mamy.

Zwróć uwagę na każdy produkt, który kupujesz dla maleństwa

Przygotowania do przyjścia na świat dziecka to wyjątkowy czas. Nie jest też żadną tajemnicą, że wszyscy rodzice chcą zapewnić swoim dzieciom tylko to, co najlepsze, dlatego jeszcze na długo przed porodem planują wyprawkę, sprawdzają opinie o konkretnych produktach i robią zakupy. Skrupulatnie się przygotowując, uzyskują poczucie bezpieczeństwa, bo wszystko mają pod kontrolą, a także spokój po narodzinach dziecka, kiedy zazwyczaj nie ma czasu na robienie dużych zakupów. Dodatkowo mają gwarancję, że ich dziecko będzie korzystać z najlepszych produktów, które wybrali z odpowiednim zaangażowaniem.